neo24.pl


O nas

Sklep internetowy NEO24.PL istnieje na polskim rynku usług internetowych od 2006 roku. Od samego początku sukcesywnie rozwijamy ofertę, starając się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Umożliwiamy Państwu wybór sposród ponad 30 000 towarów wiodących światowych producentów.

W czerwcu 2012 przekroczyliśmy magiczną liczbę 1 000 000 zrealizowanych zamówień, a prowadzone przez naszych specjalistów badania wewnętrzne wskazują, że wraz z doskonaleniem jakości obsługi, rośnie grono naszych stałych Klientów.

Cel

Za główny cel postawiliśmy sobie dostarczenie produktów wysokiej jakości, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym terminie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów zarządzania informacją oraz obserwacjom światowych trendów, udało nam się maksymalnie obniżyć koszty obsługi sprzedażowej. To dzięki temu oferujemy towary w tak okazyjnych cenach.

Logistyka

Sklep internetowy NEO24.PL posiada własne centra logistyczne. Dostepność towaru w magazynach zlokalizowanych w różnych częsciach kraju usprawnia realizację zamówień, przez co towar szybciej dociera do klienta.

Posiadamy Punkt Wydań Osobistych we Wrocławiu, w którym mogą Państwo odebrać zamówiony towar.

Zespół

Zespół NEO24.PL liczy obecnie ponad 100 osób, które stale doskonalą umiejętności w zakresie obsługi oraz pogłębiaja swoją wiedzę, aby móc zawsze słuzyć fachową pomocą.

Osiągnięcia

NEO24.PL jest zwycięzcą i laureatem wielu prestiżowych rankingów i nagród. Co roku udowadniamy, że jesteśmy liderem e-handlu w Polsce.
Zobacz nasze nagrody i wyróżnienia

WWW.neo24.pl.