kompensor.pl


      Kancelaria finansowa kompensor.pl to kwintesencja doskonałej i kompleksowej obsługi klienta oraz profesjonalnego doradztwa finansowego:

1. Jesteśmy niezależną firmą, współpracującą z większością instytucji finansowych w Polsce.

2. Istniejemy na rynku doradztwa od 15 lat, na rynku doradztwa finansowego od 3 lat.

3. Sprawdzamy i analizujemy, jakie są Twoje potrzeby, aby skutecznie doradzić produkt, który jest dla Ciebie najlepszy.

4. Reprezentujemy, analizujemy i oceniamy ofertę ponad 25 banków, a następnie doradzamy Tobie, który produkt będzie najkorzystniejszy i co najważniejsze, który kredyt będzie najlepiej skrojony pod Twoje potrzeby.

5. Oferujemy KOMPLEKSOWĄ obsługę klienta.

6. Jako niezależny Pośrednik, nie musimy realizować celów sprzedażowych i sprzedawać niechcianych lub złych produktów swoim klientom.

7. Pomagamy ocenić Twoją zdolność kredytową oraz odpowiednio przygotować kompletną i wymaganą dokumentację.

8. Nasze doradztwo jest całkowicie BEZPŁATNE, a więc nie ponosisz ŻADNYCH kosztów.

9. Opiekujemy się Tobą i wspieramy nie tylko wtedy, kiedy szukasz i potrzebujesz kredytu bądź wsparcia, ale także w dalszych etapach realizacji procesu pozyskiwania i udzielania kredytu przez bank.

10. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji,

Nasza misja:

   Istniejemy po to, aby bezpłatnie doradzać naszym klientom we wszelkich sprawach finansowych, a w szczególności, aby pomóc naszym klientom wybrać odpowiedni produkt finansowy, spełniający jego potrzeby, niezależnie od marki czy instytucji finansowej. Gwarantujemy pełne wsparcie posprzedażne, a naszą pracę wykonujemy z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz przy uczestnictwie w życiu lokalnych społeczności.

www.kompensor.pl.